Zakłady i pracownie

Zakład Badań nad Wielojęzycznością
Kierownik
    prof. UAM dr hab. Aldona Sopata, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   mgr Aleksandra Putowska,

Zakład Dydaktyki Kultury i Mediów
Kierownik
    prof. UAM dr hab. Camilla Badstübner-Kizik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
St. wykładowcy
    dr Grażyna Kunigiel-Trąpczyńska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Dydaktyki i Metodyki Nauczania Języków Obcych
Kierownik
    prof. zw. dr hab. Barbara Skowronek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wykładowcy
    mgr Katarzyna Bieniecka-Drzymała, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik
    prof. UAM dr hab. Sylwia Adamczak-Krysztofowicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profesor senior
    prof. zw. dr hab. Waldemar Pfeiffer, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adiunkci
    dr Luiza Ciepielewska-Kaczmarek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Doktoranci
    mgr Magdalena Jaszczyk - Grzyb, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Komunikacji Interkulturowej
Kierownik
    prof. UAM dr hab. Stephan Wolting, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DAAD-Lektor
DAAD-Sprachassistentin

Zakład Komunikacji Multimodalnej
   prof. UAM dr hab. Maciej Karpiński
   dr Ewa Jarmołowicz-Nowikow
   dr hab. Katarzyna Klessa

Zakład Lingwistycznych Studiów nad Przekładem
Kierownik
    prof. zw. dr hab. Izabela Prokop, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profesor
    prof. zw. dr hab. Alicja Sakaguchi, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
St. wykładowca

Zakład Studiów Kontrastywnych
Kierownik
    prof.UAM dr hab. Marcin Maciejewski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profesor senior
    prof. zw. dr hab. Christoph Schatte, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    prof. UAM dr hab. Czesława Schatte, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profesor
    prof. UAM dr hab. Joanna Kubaszczyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    mgr Anna Kurzaj,

Zakład Dydaktyki Języka Angielskiego
Kierownik
    prof. UAM  dr hab. Danuta Wiśniewska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    dr Katarzyna Kozińska
Lektorzy